Loading...

Mobile Menu

Sprzęt elektroniczny na miarę dzisiejszych możliwości

Dzisiejsza technologia rozwinęła się w zawrotnym tempie. Wszystko wygląda zupełnie inaczej niż jeszcze kilkanaście lat temu. Jeszcze do niedawna nasi rodzice cieszyli się z dwóch programów w wielkich i nieporęcznych telewizorach, a w dzisiejszych czasach? A w obecnie posiadamy po sto i więcej programówi telewizory tak płaskie i z współczesną technologią, że czujemy się jak bohater filmu.

Author : admin
Comment Number : No Comment Yet
Tagged on : firma , kuchnia , marka , technologia , Urządzenia

Czy wiemy jakie są najlepsze smartfony do 1000 zl?

Gdy kochamy gry komputerowe, w których możemy przetestować własne umiejętności i przy których możemy się fantastycznie odprężyć, to rzeczywiście zainteresuje nas gra Dying light aleja koszmarów. To właśnie tam mamy szansę się odprężyć oraz zanurzyć w wirtualny świat.

Author : admin
Comment Number : No Comment Yet
Tagged on : gadżety , technika , technologia

Czy opłaca się używać taśmy led, jakich możemy oczekiwać zalet jak i wad związanych z tym systemem?

Każdy doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak ważną rolę w naszym życiu odgrywa sztuczne oświetlenie. Współcześnie nikt nie jest w stanie wyobrazić sobie życia bez wielu źródeł oświetlenia. Pierwszą żarówkę na świecie, w pierwszej połowie XIX wieku, wynalazł Francuz de Moleyns, jednak realny przełom w tej dziedzinie odnotował Thomas Alva Edison, który przy pomocy zwęglonej nici, w 1897 roku, wyprodukował żarówkę, która świeciła 40 godzin.

Filled under : Sprzęty kuchenne
Author : admin
Comment Number : No Comment Yet
Tagged on : pokój , technologia , zakup , żarówka

Powszechny dostęp do środków przekazu całkowicie zmienił nasze powszednie życie i sprawił, że sprzedawcy telewizji cyfrowej stają do walki o klienta

Gdy idea telewizji dopiero zaczynała inspirować człowiecze umysły, to wybrani sceptycy sądzili, że taki wynalazek nie ma jakiejkolwiek przyszłości, bo komu by się chciało sterczeć przed długie godziny przed monitorem telewizora i gapić się w drewniane pudełko. Jednakże czas pokazał, że taka forma rozrywki nie tylko się zadomowiła, ale stała się również źródłem zysku dla posiadaczy prywatnych stacji telewizyjnych. Równocześnie z upowszechnieniem się środków masowego przekazu unowocześnił się rodzaj transmisji dźwięku, a już obecnie sygnał analogowy został zastąpiony cyfrowym.

Author : admin
Comment Number : No Comment Yet