Loading...

Mobile Menu

Czy opłaca się używać taśmy led, jakich możemy oczekiwać zalet jak i wad związanych z tym systemem?

Wszyscy dobrze zdają sobie sprawę z tego, jak ważną rolę w naszych życiach odgrywa sztuczne oświetlenie. Współcześnie nikt nie wyobraża sobie życia bez wielu źródeł oświetlenia. Pierwszą żarówkę na świecie, w pierwszej połowie XIX wieku, stworzył Francuz de Moleyns, aczkolwiek realny przełom w tej dziedzinie odnotował Thomas Alva Edison, który przy pomocy zwęglonej nici, pod koniec XIX wieku, stworzył żarówkę, która mogła świecić 40 godzin.

Filled under : Sprzęty kuchenne
Author : admin
Comment Number : No Comment Yet
Tagged on : pokój , technologia , zakup , żarówka

Sprzęt elektroniczny na miarę dzisiejszych możliwości

Współczesna technologia rozwinęła się w zawrotnym tempie. Wszystko prezentuje się całkiem inaczej niż jeszcze kilkanaście lat temu. Jeszcze do niedawna nasi rodzice cieszyli się z dwóch programów w wielkich i nieporęcznych odbiornikach TV, a w dzisiejszych czasach? A w dzisiejszych czasach mamy po sto i więcej programówa telewizory tak płaskie i z taką technologią, że można czuć się jak bohater filmu.

Author : admin
Comment Number : No Comment Yet
Tagged on : firma , kuchnia , marka , technologia , Urządzenia

Czy wiemy jakie są najlepsze smartfony do 1000 zl?

Kiedy uwielbiamy gry internetowe, w których mamy szansę przetestować własne umiejętności oraz przy których mamy szansę się wspaniale odprężyć, to rzeczywiście zainteresuje nas gra Dying light aleja koszmarów. To właśnie tam możemy się odprężyć i zatopić w wirtualny świat.

Author : admin
Comment Number : No Comment Yet
Tagged on : gadżety , technika , technologia

Powszechny dostęp do środków przekazu całkowicie zmienił nasze powszednie życie i sprawił, że sprzedawcy telewizji cyfrowej stają do walki o klienta

Gdy idea telewizji dopiero zaczynała inspirować człowiecze umysły, to wybrani sceptycy sądzili, że taki wynalazek nie ma jakiejkolwiek przyszłości, bo komu by się chciało sterczeć przed długie godziny przed monitorem telewizora i gapić się w drewniane pudełko. Jednakże czas pokazał, że taka forma rozrywki nie tylko się zadomowiła, ale stała się również źródłem zysku dla posiadaczy prywatnych stacji telewizyjnych. Równocześnie z upowszechnieniem się środków masowego przekazu unowocześnił się rodzaj transmisji dźwięku, a już obecnie sygnał analogowy został zastąpiony cyfrowym.

Author : admin
Comment Number : No Comment Yet