Loading...

Mobile Menu

Zdjęcia na płótnie to ponadczasowa tradycja, za pomocą której zatrzymujemy wspomnienia, jakie pozostaną z nami na zawsze

Kiedyś w wielu domach każde istotne obrzędy były uwiecznione pięknym obrazem zawieszonym w pokoju gościnnym. Poniektórzy pewnie pamiętają obrazy ślubne własnych rodzicieli bądź dziadków na płótnie czy zdjęcia maluchów. Przez chwile umarł ten obyczaj, ale aktualnie powraca z ogromnym rozmachem.

Author : admin
Comment Number : No Comment Yet
Tagged on : obrazy , pamiątki , Prezenty , szkło

Co powiesz na szkło w aranżacji Twojego wnętrza? Zobacz, jakie możliwości gwarantuje ten niezwykle solidny i elegancki materiał

Mity są bardzo utarte, ich pozycja jest bardzo trwale ugruntowana. Przechowujemy je w pamięci i w późniejszym czasie bezrefleksyjnie je powielamy. Tak jest na pewno w kwestii szkła w planowaniu wnętrz. Na samo to słowo, ktoś może pomyśleć, że to w końcu zbyt łatwo niszczący się materiał, że na pewno się nie nada. A dzieje się tak dlatego, że ze szkłem zbyt często się spotkaliśmy. Zwyczajnie, każdemu coś kiedyś wykonanego ze szkła się zniszczyło, w ten dokładnie sposób myślimy o tym, jak o czymś kruchym, co z pewnością nie spełni swojej roli przy urządzaniu pomieszczeń. Jak obrazują jednak przykłady, to nic innego, jak stereotyp, który nie ma pokrycia w realnym świecie.

Filled under : Sprzęty kuchenne
Author : admin
Comment Number : No Comment Yet
Tagged on : kuchnia , szkło , wnętrze

W jaki sposób zakupić modne szkło ozdobne do kuchni?

Szkło sporządzane na różne sposoby staje się coraz to bardziej modne w szeroko pojętej dekoracji wnętrz. Laminowanie szkła dekoracyjnego jest dziś jednym z najważniejszych trendów w nowoczesnym przemyśle szklarskim. Laminowanie szkła polega na połączeniu ze sobą 2 szklanych płyt za pomocą szczególnych folii, ulokowanych między taflami szkła.

Filled under : Sprzęty kuchenne
Author : admin
Comment Number : No Comment Yet
1 2
Page 1 From 2