Loading...

Mobile Menu

Stylowa umywalnia w naszym mieszkaniu

Łazienka jest miejscem niezwykle istotnym w naszym domu, zatem powinna spełniać parę podstawowych warunków. Nie są to warunki sprzeczne ze sobą, acz czasami dosyć trudne do połączenia. Częstokroć posiadamy łazienkę o niezbyt dużym metrażu, a na niewielkiej powierzchni ogromnie trudno jest pogodzić ze sobą ergonomię, komfort oraz estetykę. Łazienka z jednej strony musi być miejscem w którym się relaksujemy (choćby jedynie przez 10-15 minut co dzień w trakcie kąpieli) a z drugiej strony musi być pomieszczeniem praktycznym.

Author : admin
Comment Number : No Comment Yet
Tagged on : łazienka , płytki , szafki , toaleta

Aranżacja małej umywalni

Mała toaleta nie musi być problemem. Co dobrze jest wiedzieć, zastanawiając się jak wyposażyć niedużą umywalnię? Jakie wybrać wyposażenie toalety? Jak w niewielkiej łazience rozlokować sedes, umywalkę i prysznic? Mała toaleta nastręcza dobrego projektu. Zobacz nasze porady, w jaki sposób zaprojektować a także urządzić niedużą umywalnię.

Author : admin
Comment Number : No Comment Yet
Tagged on : łazienka , meble , półka , szafki , toaleta

Porady dotyczące optymalnego wyposażenia Twojej łazienki. Korzystając z tych łatwych porad Twoja łazienka będzie ponadczasowa!

Podczas urządzania łazienki liczy się kilka czynników. Najczęściej zależy nam aby wytypowany przez nas sprzęt charakteryzował się dobrą jakością, przy dość niskiej cenie. Kilka rad, które przydadzą Ci się w czasie urządzania nowej łazienki. Z pewnością jedną z najlepszych rad będzie ta: postaraj się zrobić swoją łazienkę ponadczasową. Dzięki temu ustrzeżesz się kolejnego remontu za kilka lat, kiedy wystrój Twojej łazienki będzie już niemodny,a Ty będziesz nim znudzona.

Filled under : Sprzęty kuchenne
Author : admin
Comment Number : No Comment Yet
Tagged on : inspiracje , koszyki , łazienki , szafki
1 2
Page 1 From 2