Loading...

Mobile Menu

Jak w tani sposób poprawić stan mebli w domu, na co patrzyć podczas wybierania oklein na meble.

Meble pełnią ważną rolę w każdym domu i mieszkaniu, jednak wraz z pływającymi latami ich wygląd będzie się zmieniał. Fronty mogą się stać matowe i porysowane, tworzą się również najróżniejsze odpryski i jakieś uszkodzenia. Zresztą jest to całkowicie normalne, bo po kilkunastu latach intensywnego użytkowania najbardziej nawet solidna płyta meblowa w pewnym momencie może nie dać rady.

Author : admin
Comment Number : No Comment Yet
Tagged on : drewno , finanse , front , remont , sklep , szafka

Meble w naszych domach

Kiedy zaczynamy szukać idealnych mebli do swojego domu możemy mieć kłopot. Problem ten można jednak rozwiązać. Należy mianowicie wiedzieć, czego chcemy, bo inaczej pogubimy się w gąszczu wielości wyboru. Bo wybór, jeżeli będzie chodziło o meble w dzisiejszych czasach jest duży. Rzeczywiście trudno jest wyszukać meble po jednym pójściu do sklepu.

Author : admin
Comment Number : No Comment Yet
Tagged on : dom , pomieszczenie , sklep , szafka

Styl retro: popularny nie tylko w modzie, ale również w naszych wnętrzach

Kredens był przez naprawdę bardzo długi czas najważniejszym meblem w polskich kuchniach. Wraz z upływem lat został wyparty przez nowoczesne zestawy kuchenne. Obecnie znów staje się modny. Kredens należy do tych typów umeblowania, które są modne od bardzo dawna. Kiedyś były niezwykle popularne, można je było spotkać niemal w każdym wnętrzu, czy w domu. Wraz z biegiem czasu jednak, kiedy metraż naszych mieszkań zaczął się zmniejszać, kredens stawał się coraz mniej popularny, aż w końcu niemalże zniknął z naszych mieszkań.

Filled under : Sprzęty kuchenne
Author : admin
Comment Number : No Comment Yet
Tagged on : kredensy , meble , szafka

Idealne rozwiązanie, jeżeli chodzi o meble

Gdy chcemy mieć nowe meble w mieszkaniu mamy wiele możliwości. Zawsze można wybrać się do sklepu meblowego i w takim miejscu poszukać pasujących nam mebli. Zdarza się, że niemalże natychmiast udaje nam się znaleźć to, co jest w naszym guście. Jednak bywa też tak, że wnętrze naszego mieszkania jest niewymiarowe i wtedy zaczynamy się zastanawiać, jaka firma w okolicy tworzy meble na wymiar.

Author : admin
Comment Number : No Comment Yet
Tagged on : firma , kuchnia , sklep , szafka