Loading...

Mobile Menu

W aranżacji wnętrz jakikolwiek szczegół ma znaczenie – jak stworzyć spójny aranż?

W obecnych czasach wygląd ma dla nas duże znaczenie. Kierujemy na niego uwagę w każdym miejscu, w jakim akurat jesteśmy, wobec tego łatwo określić, jak ważny jest dla nas wystrój domu. Spędzając tam czas z bliskimi zależy nam, aby atmosfera, która przeważa była przyjemna.

Filled under : Sprzęty kuchenne
Author : admin
Comment Number : No Comment Yet
Tagged on : Internet , salon , wnętrz

Planujesz remont i nie masz pojęcia jak ma wyglądać Twoje mieszkanko? Dowiedź się więcej na temat aranżacji wnętrz dzięki temu artykułowi!

Każdy marzy o tym, żeby jego mieszkanie było piękne, nastrojowe i efektowne. Nie ma nic przyjemniejszego, aniżeli spędzanie wolnego czasu w swoim gniazdku. Aczkolwiek jest to niemożliwe bez robienia remontu co kilkanaście lat.

Filled under : Sprzęty kuchenne
Author : admin
Comment Number : No Comment Yet
Tagged on : aranżacja , dekoracja , dom , mieszkanie , salon

Oświetlenie do kuchni i pokoju dziennego

Współczesny salon częstokroć pełni parę różnorodnych funkcji. Z tej przyczyny niezwykle ważne jest oświetlenie pokoju dziennego. Właściwie zastosowane oświetlenie spełni zarówno funkcje praktyczne jak też ozdobne. Gdy odpowiednio dopasujemy i zlokalizujemy lampy do salonu zdołamy tym sposobem wyznaczyć pewne jego rejony, uwydatnić jego zalety czy zamaskować defekty. Inną równie ważką rolą oświetlenia jest budowanie nastroju wnętrza, zwłaszcza jego części wypoczynkowej.

Filled under : Sprzęty kuchenne
Author : admin
Comment Number : No Comment Yet
Tagged on : oświetlenie , salon
1 2
Page 1 From 2