Loading...

Mobile Menu

Dziadek o młodzieńczej duszy

Dziś zaprezentujemy Państwu dziadka z dożywotnią gwarancją. Dziadka wielce niewymagającego i, do wszystkiego, nadzwyczaj pomocnego. Dziadka-siłacza, mięśniaka, herosa. Pewnie wielu czytających te słowa dziadków uśmiechnie się pod nosem: „To o mnie piszą! O mnie właśnie!”. Miło, jeśli nasz opis utrafił w czyjąś dziadkową charakterystykę. Nam jednak chodziło o dziadka specyficznego, bo do orzechów. Dziadka znanej na świecie ze swojego genialnego, opatentowanego produktu, marki Drosselmeyer.

Filled under : Sprzęty kuchenne
Comment Number : No Comment Yet

Zdjęcia na płótnie to ponadczasowa tradycja, za pomocą której zatrzymujemy wspomnienia, jakie pozostaną z nami na zawsze

Kiedyś w wielu domach każde istotne obrzędy były uwiecznione pięknym obrazem zawieszonym w pokoju gościnnym. Poniektórzy pewnie pamiętają obrazy ślubne własnych rodzicieli bądź dziadków na płótnie czy zdjęcia maluchów. Przez chwile umarł ten obyczaj, ale aktualnie powraca z ogromnym rozmachem.

Author : admin
Comment Number : No Comment Yet
Tagged on : obrazy , pamiątki , Prezenty , szkło

Oryginalne wyposażenie a także dodatki wnętrz

Współczesna kuchnia to dla wielu ludzi obiekt snów, oraz przyczyna do chluby. Szczegółem stanowiącym o duchu, oraz charakterze kucharskiego terenu są naczynia kuchenne. Proste, wspaniałe, lub dość wyrafinowane o nietuzinkowym kształcie i wyszukanym zdobnictwie. Każdy posiada własne, indywidualne preferencje, i wyczucie stylu.

Filled under : Sprzęty kuchenne
Author : admin
Comment Number : No Comment Yet
Tagged on : akcesoria , Prezenty , wyroby