Loading...

Mobile Menu

Oryginalne wyposażenie a także dodatki wnętrz

Nowoczesna kuchnia to dla wielu ludzi przedmiot marzeń, także przyczyna do chluby. Szczegółem stanowiącym o duchu, także charakterze kulinarnego królestwa są naczynia kuchenne. Proste, wspaniałe, lub nieco ekscentryczne o nietuzinkowym kształcie i wyszukanym zdobnictwie. Każdy ma swoje, podmiotowe zapatrywania, również wyczucie stylu.

Filled under : Sprzęty kuchenne
Author : admin
Comment Number : No Comment Yet
Tagged on : akcesoria , Prezenty , wyroby

Zdjęcia na płótnie to ponadczasowa tradycja, za pomocą której zatrzymujemy wspomnienia, jakie pozostaną z nami na zawsze

Dawniej w wielu domach wszelkie ważne uroczystości były upamiętnione ładnym obrazem powieszonym w salonie. Niektórzy na pewno pamiętają zdjęcia ślubne własnych rodziców lub dziadków na płótnie czy zdjęcia maluchów. Na chwile umarł ten zwyczaj, lecz obecnie powraca z wielkim rozmachem.

Author : admin
Comment Number : No Comment Yet
Tagged on : obrazy , pamiątki , Prezenty , szkło

Dziadek o młodzieńczej duszy

Dziś zaprezentujemy Państwu dziadka z dożywotnią gwarancją. Dziadka wielce niewymagającego i, do wszystkiego, nadzwyczaj pomocnego. Dziadka-siłacza, mięśniaka, herosa. Pewnie wielu czytających te słowa dziadków uśmiechnie się pod nosem: „To o mnie piszą! O mnie właśnie!”. Miło, jeśli nasz opis utrafił w czyjąś dziadkową charakterystykę. Nam jednak chodziło o dziadka specyficznego, bo do orzechów. Dziadka znanej na świecie ze swojego genialnego, opatentowanego produktu, marki Drosselmeyer.

Filled under : Sprzęty kuchenne
Comment Number : No Comment Yet