Loading...

Mobile Menu

Jeden procent Twojego podatku może być niesłychanie istotny dla fundacji, bądź stowarzyszenia

W zasadzie każdy zaangażowany jest zobligowany do rozliczenia się z otrzymanego przychodu. Do zakończenia kwietnia każdy z nas musi przesłać, albo dostarczyć do Urzędu Skarbowego wypełnioną deklarację podatkową, która ma informacje o zdobytym przychodzie, przychodzie i wszystkich opłaconych składkach.


Znaczącą rzeczą jest wysłanie 1% podatku dochodowego na rzecz wybranej przez nas instytucji pożytku społecznego.

Author : admin
Comment Number : No Comment Yet

W ostatnim czasie bardzo intensywnie rozwija się w naszym kraju internet oraz wszystkie gałęzie przemysłu, które dzięki niemu są w stanie wejść na lepszy poziom kontaktu z klientem

Jeszcze kilkanaście lat temu mała grupa osób zamawiała rzeczy przez internet. Ludzie bali się nieznanego. Bali się również, że sprzedawca może ich okantować i przepadną ich pieniądze.

Author : admin
Comment Number : No Comment Yet
Tagged on : pieniądze , pracy , sieci , sprzęt , szkoły

Uczciwy świat to mrzonka, stąd konieczne są odpowiednie regulacje, które mogą zapobiegać oszustwom. Niezbędne są także odpowiednie firmy

Kto z nas nie marzy o zgodnych układach ludzkich, o świecie, w którym dosłownie wszystko będzie OK, ludzie nie będą się kłócić, nie będą walczyć, będą zawsze wobec siebie uczciwi i życzliwi. No któż by tak nie chciał? Niestety, świat taki nie jest i nigdy nie będzie, zresztą może dostrzec to każdy z nas, po swoim doświadczeniu czy w wielu życiowych sytuacjach, kiedy przyszło nam stawić czoła różnym ludziom w mało przyjemnych okolicznościach.

Author : admin
Comment Number : No Comment Yet
Tagged on : firma , pieniądze , pracowni
1 2 3
Page 1 From 3