Loading...

Mobile Menu

Należy już od początku uczyć dzieciaki oszczędzania

Czy wiemy jak oszczędzać pieniądze?

Niesamowicie łatwo, posiadając comiesięczny wpływ gotówki możemy się zapomnieć oraz wydawać wszystko co do grosza, czasami na przedmioty zupełnie zbędne. Dlatego warto pociechy już od małego uczyć, że warto oszczędzać, że warto ciągle przeanalizować czy dany zakup jest potrzebny. Jeżeli nauczymy je, by z każdego kieszonkowego, jakąś nawet niedużą cząstkę odkładały do skarbonki, to w późniejszym życiu również będą potrafiły tak działać, a co się z tym łączy, będą posiadały ciągle zarezerwowane jakieś pieniądze na tzw. czarną godzinę.

Author : admin
Comment Number : No Comment Yet

Jeden procent Twojego podatku może być niesłychanie istotny dla fundacji, bądź stowarzyszenia

W zasadzie każdy pracobiorca jest zobowiązany do rozliczenia się z uzyskanego przychodu. Do zakończenia kwietnia każdy musi przesłać, bądź przynieść do Urzędu Skarbowego wypełnioną deklarację podatkową, która zawiera informacje o uzyskanym przychodzie, dochodzie i wszystkich sfinansowanych składkach.


Znaczącą rzeczą jest przesłanie 1% podatku dochodowego dla wyselekcjonowanej przez nas organizacji pożytku społecznego.

Author : admin
Comment Number : No Comment Yet

Przyszły czasy w których ekspresowy zastrzyk gotówki to sprawa codzienna. W tej sytuacji każdy ma możliwość złożyć wniosek o szybką pożyczkę bez biku.

Pożyczki bez BIKu to nie tylko błyskawicznie otrzymane pieniądze, ale także wsparcie w momentach, kiedy stracimy wszystko. W jednej chwili możesz zostać bez pracy, bez mieszkania, z zadłużeniem i bez pieniędzy. Jedną z szans wyjścia z tych momentów są szybkie pożyczki.

Author : admin
Comment Number : No Comment Yet
1 2 3
Page 1 From 3