Loading...

Mobile Menu

Analizujemy czy zasadne jest nabywać laptopy używane

Kiedy chcemy zakupić laptopa zastanawiamy się, na jaki z modeli wystarczy nam pieniędzy. Dobrze, więc nie zapominać o innych możliwościach. Nie musimy wybierać przecież laptopa ze sklepu można pomyśleć o laptopach z drugiej ręki. Jeżeli chodzi o używane laptopy, to wiadomo, że brak nam pewności czy laptop jest w stu procentach sprawny.

Filled under : Urządzenia przenośne
Author : admin
Comment Number : No Comment Yet
Tagged on : komputer , laptop , naprawa , usterka

Zamienniki zamienne do sprzętów domowych

W praktycznie każdym domu czy mieszkaniu znajduje się co najmniej parę sprzętów i urządzeń AGD. Pewne z ich są raczej niezbędne do normalnego funkcjonowania, bez innych można się obejść, chociaż w dużym stopniu ułatwiają życie. Łączy je jedna duża przypadłość, praktycznie każde z tych urządzeń w pewnej chwili może ulec uszkodzeniu.

Filled under : Sprzęt RTV
Author : admin
Comment Number : No Comment Yet

Pochwała majsterkowicza

Pomimo iż jesteśmy ludźmi uzależnionymi od jednorazowych przedmiotów gdy coś się popsuje w pierwszym odruchu szukamy nowego modelu, w wyższym stopniu niezawodnego jak też częstokroć tańszego niż dotychczas posiadane urządzenie. Praktycznie nikt nie stara się naprawiać smartfonów. Praktycznie zniknęły warsztaty naprawiające drobny sprzęt AGD takie jak żelazko lub lokówka. Niestety, oddziałuje w tym przypadku ekonomia - nie ma zwyczajnie popytu na podobne usługi.

Author : admin
Comment Number : No Comment Yet
Tagged on : AGD , Bosch , naprawa , pralka

Części elektroniczne mają prawo się zużyć

Od czasu do czasu konieczne są zmiany. Kiedy nabywamy jakieś sprzęty, chcemy by działały one jak najdłużej i by się nie psuły. Niestety w którymś momencie nadejdzie ta chwila, w której ulegną one usterce, a my staniemy przed problemem, czy kupić nowe, czy jednak dać je do naprawy, zmieniając tylko ten element, który podlega zepsuciu. Sporo będzie tutaj zależeć od kwoty części zamiennych, ceny pracy oraz czasu, jaki zajmie taka naprawa.

Filled under : Sprzęt RTV
Author : admin
Comment Number : No Comment Yet
Tagged on : części , naprawa , sprzęty , Urządzenia