Loading...

Mobile Menu

Czy przechodzony komputer jest już zupełnie do wyrzucenia? Okazuje się, że nie. Potrzeba trochę ulepszeń, aby uzyskał nową jakość

Inwestując parę złotych, możecie tchnąć w waszego starego peceta nowe życie – potrzeba tylko zamontować odpowiednie podzespoły.

Jak nie chcecie zmieniać przeznaczenia wiekowego komputera, ale wciąż korzystać z niego jako z najważniejszej maszyny, musicie wykonać przemyślany upgrade sprzętu. Mamy konkretne rozwiązania dla każdego typu sprzętu.

Author : admin
Comment Number : No Comment Yet
Tagged on : komputer , montaż , sprzęt

Parkiety z drewna w sam raz do pomieszczeń domowych

Podłoga jest bardzo istotnym elementem domów i każdego wnętrza. Od jej rodzaju zależy bardzo dużo. Ważne jest, by nie ulegała uszkodzeniom zbyt szybko i łatwo, jak również przykładowo by nie wypaczała się pod wpływem wilgoci czy przeciwnie – za bardzo suchego powietrza. Jest bardzo wiele odmian podłóg. W pierwszej kolejności dzielą się w uwagi na materiał wykonania. Bez wątpienia do najłatwiejszych w utrzymaniu należą podłogi produkowane z tworzyw sztucznych i składające się z jednym kawałku, czyli różnorodne wykładziny mocowane do desek podłogowych.

Author : admin
Comment Number : No Comment Yet

Jakim sposobem wybrać wentylator i czy wskazane jest skorzystać z oczyszczaczy powietrza?

Wybierając wentylator, powinno się przede wszystkim wziąć pod uwagę jego zastosowanie i cel, gdyż inny wentylator dostosujemy do domu, mieszkania lub biura, zaś inny do hal i magazynów przemysłowych. W pomieszczeniach, które nie przewyższają metrów wysokości powinniśmy dobierać wentylatory o małej rozpiętości, takiej jak 76 bądź 132 cm (w zależności od wielkości danego pomieszczenia). W pomieszczeniach, których wysokość jest większa aniżeli 7 metrów możemy wykorzystać wentylator przemysłowy. Ważną rzeczą jest nie tylko zakup dobrego wentylatora, ale również jego montaż.

Filled under : Sprzęt RTV
Author : admin
Comment Number : No Comment Yet
Tagged on : montaż , powietrze , wentylator
1 2
Page 1 From 2