Loading...

Mobile Menu

Kuchnia sielska czy minimalistyczna?

Z chwilą gdy stała się domowym centrum dowodzenia, w kuchni musi znaleźć się miejsce, także na popijanie kawy, odrabianie lekcji, pracę, plotki i rodzinne posiedzenia.
Możemy tu nie tylko gotować, ale i miło spędzać czas. Nawet jeśli nie jest wiejsko-sielska czy stylowa, a minimalistyczna i biała jak laboratorium. Ponieważ w kuchni sterylność i perfekcja nie są najważniejsze! Dom odbieramy zupełnie inaczej, jeżeli nie kojarzy się ona tylko z obowiązkami i wydawaniem posiłków.

Author : admin
Comment Number : No Comment Yet
Tagged on : dom , kuchnia , meble , tradycja , wnętrze

Urządzasz kuchnię? Meble to jedna z najistotniejszych spraw

Od pewnego czasu marzy ci się pięknie zaaranżowana kuchnia? Jeśli od kilku lat nie wprowadzałeś żadnych zmian, z pewnością z zainteresowaniem przyglądasz się nowym projektom i nie możesz doczekać się zakupów. To nie niedrogie meble rattanowe do ogrodu, jakie można wymieniać co sezon, ale dużo poważniejszy zakup, zatem nie podejmuj nieprzemyślanych decyzji i dokładnie zastanów się nad wyborem.

Filled under : Sprzęty kuchenne
Author : admin
Comment Number : No Comment Yet
Tagged on : kuchnia , meble , Urządzenia

Użyteczne i gustowne wyposażenie przedpokoju – piękne, sosnowe meble

Nieraz sporo uwagi poświęcamy aranżacji swojego domu i mieszkania, w szczególności jeżeli chodzi o takie pomieszczenia, jak kuchnia, łazienka, salon lub też sypialnia. Jednakże bezsprzecznie nie powinniśmy zapominać także o aranżacji przedpokoju, nawet jeśli nasz przedpokój posiada nieduży metraż. Przedpokój też odgrywa znaczącą rolę w wyglądzie i aranżacji pełnego naszego mieszkania, to właśnie on już od samego wejścia do domu albo mieszkania, może dużo powiedzieć o całym domu.

Author : admin
Comment Number : No Comment Yet

Poszukujesz oryginalnych dekoracji do własnego domu?

Niewątpliwie ucieszy Cię kolekcja sprzętów, jak i również dodatków firmy z Włoch Vondom, która dedykowana jest dla klientów chcących zaczerpnąć w swoim mieszkaniu odrobinę luksusu. Te meble nie są możliwe do kupienia w Polsce w firmowych sklepach, można je za to zamówić przez różne ekskluzywne salony pośredniczące.

Author : admin
Comment Number : No Comment Yet
1 2 3 5
Page 1 From 5