Loading...

Mobile Menu

Styl retro: popularny nie tylko w modzie, ale również w naszych wnętrzach

Kredens był przez wiele lat popularnym meblem w polskich kuchniach. Wraz z biegiem czasu został wyparty przez nowoczesne meble kuchenne. Dziś znów wraca do łask. Kredens należy do tych rodzajów umeblowania, które są modne od wielu lat. Kiedyś były bardzo modne, można je było napotkać niemal w każdym wnętrzu, czy w domu. Z czasem jednak, kiedy metraż poszczególnych mieszkań zaczął się pomniejszać, kredens stawał się coraz mniej modny, aż w końcu praktycznie zniknął z naszych mieszkań.

Filled under : Sprzęty kuchenne
Author : admin
Comment Number : No Comment Yet
Tagged on : kredensy , meble , szafka

Kupno umeblowania kuchennego o godnym zauważenia stylu wykonania.

Remont w jadalni to idealna okazja do tego, żeby starsze umeblowanie wymieniać na nowe i dzięki temu cieszyć się, że kuchnia może rzeczywiście wyglądać w inny sposób aniżeli dotychczasowo. Sam wybór mebli kuchennych o ciekawym designie jest nieskomplikowany i bezzwłoczny, bo na bazie koncepcji z katalogów danych firm można dobrać odpowiednie meble do swojej kuchni. Szczególnie, że producenci najczęściej mają do zaoferowania indywidualne zrealizowanie zleceń.

Author : admin
Comment Number : No Comment Yet
Tagged on : jadalnia , meble

Aranżacja małej umywalni

Mała toaleta nie musi być problemem. Co dobrze jest wiedzieć, zastanawiając się jak wyposażyć niedużą umywalnię? Jakie wybrać wyposażenie toalety? Jak w niewielkiej łazience rozlokować sedes, umywalkę i prysznic? Mała toaleta nastręcza dobrego projektu. Zobacz nasze porady, w jaki sposób zaprojektować a także urządzić niedużą umywalnię.

Author : admin
Comment Number : No Comment Yet
Tagged on : łazienka , meble , półka , szafki , toaleta
1 2 3 10
Page 1 From 10