Loading...

Mobile Menu

Najpiękniejsze i wcale nie tak drogie meble orientalne.

Wiklinowe, drewniane, wytworzone z materiałów pozyskiwanych naturalnie albo sztucznych. Rzeźbione, robione ręcznie lub tworzone fabrycznie.


W Polsce meble z drewna naturalnego najczęściej produkowane są na zamówienie, zwłaszcza są to robione na wymiar szafki, komody i stoły do kuchni. Sprowadzane z Zachodu meble produkowane są głównie w Holandii

Filled under : Sprzęty kuchenne
Author : admin
Comment Number : No Comment Yet

Jak zaprojektować własną sypialnię

Aby mieć zdrowie i powodzenie, trzeba robić właściwe rzeczy w odpowiednim miejscu i stosownym czasie – to stare powiedzenie, którym posługują się Chińczycy. Tak właśnie ma się sytuacja ze spaniem. Od tego czy dobrze wypoczęliśmy, zależy reszta dnia.

Sypialnia to pokój szczególny nie tylko z tego względu , iż spędzamy w niej jedną trzecią życia. Znaczenie ma chociażby strona świata na której znajdują się jej okna. Nie zapominajmy więc aby do spania wybierać miejsce ciche, jak najmniej nasłonecznione i położone jak najdalej od hałaśliwego wejścia.

Author : admin
Comment Number : No Comment Yet

Urządzasz kuchnię? Meble to jedna z najistotniejszych spraw

Od jakiegoś czasu marzy ci się pięknie urządzona kuchnia? Jeżeli od kilku lat nie wprowadzałeś żadnych zmian, zapewne z ciekawością przyglądasz się nowym projektom i nie możesz doczekać się wyjazdu na zakupy. To nie niedrogie meble rattanowe do ogrodu, które można zmieniać co sezon, tylko o wiele poważniejszy zakup, dlatego nie podejmuj lekkomyślnych decyzji i dokładnie zastanów się nad wyborem.

Filled under : Sprzęty kuchenne
Author : admin
Comment Number : No Comment Yet
Tagged on : kuchnia , meble , Urządzenia

Jak niedrogo zaaranżować kuchnie w stylu prowansalskim – porady.

Kuchnia jest miejscem centralnym mieszkania. Przecież tutaj nie tylko się gotuje, ale ponadto spędza dużo czasu wspólnie jako rodzina, jedząc wspólne śniadania i rozmawiając o wrażeniach z całego dnia. Jest to także jedno z pomieszczeń, który urządzamy na samym początku, gdyż bez kuchni ciężko byłoby żyć.

Filled under : Sprzęty kuchenne
Author : admin
Comment Number : No Comment Yet
Tagged on : firanki , kuchnia , meble , talerze , żyrandole
1 2 3 10
Page 1 From 10