Loading...

Mobile Menu

Jakim sposobem możesz zaaranżować swój salon?

Bywa, że czujemy nieodpartą pokusę by zmienić coś w naszych wnętrzach. Zwłaszcza wiosną. Za oknem nowe, weselsze pejzaże, wszędzie czuć wiosnę, a nam z trudem przychodzi usiedzieć w miejscu. Pole do popisu mamy ogromne, ponieważ wiosna sprzyja eksperymentowaniu i zabawie.

Najprościej jest zacząć od...ścian. Nowy kolor? To takie zwyczajne|. Fotografie w ramkach? To już było. Może coś bardziej wyszukanego? Jeżeli nie możemy pozwolić sobie na wykonanie remontu, dobrym pomysłem będzie oprawienie modnej tapety w sztukaterię. Mimo wszystko zupełnie inne wrażenie niż miniatury zamknięte w ramkach, zrobi fototapeta na całą ścianę!

Author : admin
Comment Number : No Comment Yet
Tagged on : blask , domy , dzieci , kolory , materiały , obrazy

Meble oraz dodatki szklane

W domach i mieszkaniach coraz częściej korzysta się ze specjalistycznego asortymentu, który obejmuje sporo różnorodnych modeli. Doskonale przygotowana paleta rozwiązań meblowych jest celowo zróżnicowana w taki sposób, aby spośród nich mogły wybierać osoby o różnym zapotrzebowaniu.

Author : admin
Comment Number : No Comment Yet
Tagged on : drzwi , materiały , producenci

Na co zwracać uwagę przy wyborze mebli najwyższej jakości?

Będąc przed faktem wyboru mebli często zastanawiamy się, jaki zestaw kupić. Pragniemy dokonać właściwego zakupu, który ma być przydatny na co najmniej kilka lat. Należy przy tym pamiętać, że walory użytkowe mebli głównie zależą od jakości ich wykonania. Trzeba się upewnić, czy dany producent mebli zabiega o bezpieczeństwo ich eksploatowania oraz trwałość w eksploatacji.

Filled under : Sprzęty kuchenne
Author : admin
Comment Number : No Comment Yet
Tagged on : klient , materiały , szafa , test , wykończenie