Loading...

Mobile Menu

Z jakimi rozwiązaniami wykończyć łazienkę w swoim domu czyli minusy i plusy wanien oraz prysznicowych kabin.

Do podstawowych elementów wyposażenia wszystkich łazienek można zaliczyć wanny i prysznice. Dyskusje o tym, co jest lepsze, od bardzo dawna się toczą, oba rozwiązania mają swoich aktywnych zwolenników i przeciwników, a w praktyce każdy i tak wybierze to, co mu będzie pasowało.

Author : admin
Comment Number : No Comment Yet
Tagged on : kabina , łazienki , wanny

Porady dotyczące optymalnego wyposażenia Twojej łazienki. Korzystając z tych łatwych porad Twoja łazienka będzie ponadczasowa!

Podczas urządzania łazienki liczy się kilka czynników. Najczęściej zależy nam aby wytypowany przez nas sprzęt charakteryzował się dobrą jakością, przy dość niskiej cenie. Kilka rad, które przydadzą Ci się w czasie urządzania nowej łazienki. Z pewnością jedną z najlepszych rad będzie ta: postaraj się zrobić swoją łazienkę ponadczasową. Dzięki temu ustrzeżesz się kolejnego remontu za kilka lat, kiedy wystrój Twojej łazienki będzie już niemodny,a Ty będziesz nim znudzona.

Filled under : Sprzęty kuchenne
Author : admin
Comment Number : No Comment Yet
Tagged on : inspiracje , koszyki , łazienki , szafki

Zlewozmywak Blanco – gustowne propozycje do Twojej łazienki

Projektując i urządzając łazienkę, powinno się tak rozplanować każde niezbędne detale, żeby wnętrze było efektywne, klarowne i proste do utrzymania w schludności. Polacy coraz chętniej sięgają po zestawy podtynkowe, które pozwalają na komfortowe i porządne zawieszenie na ścianie ceramiki sanitarnej. Dzięki stelażom możemy także w stosunkowo bezproblemowy sposób odmienić wnętrze łazienki. Jest możliwość je instalować do różnego typu ściany.

Filled under : Sprzęty kuchenne
Author : admin
Comment Number : No Comment Yet
Tagged on : kuchnie , łazienki , zlewozmywaki
1 2 3 4
Page 1 From 4