Loading...

Mobile Menu

Aranżacja małej umywalni

Mała toaleta nie musi być problemem. Co dobrze jest wiedzieć, zastanawiając się jak wyposażyć niedużą umywalnię? Jakie wybrać wyposażenie toalety? Jak w niewielkiej łazience rozlokować sedes, umywalkę i prysznic? Mała toaleta nastręcza dobrego projektu. Zobacz nasze porady, w jaki sposób zaprojektować a także urządzić niedużą umywalnię.

Author : admin
Comment Number : No Comment Yet
Tagged on : łazienka , meble , półka , szafki , toaleta

Czemu najbardziej korzystnie wykorzystywać szkło w aranżacji wnętrz? Co dzięki temu zyskujemy? Jaką rolę powinno spełniać szkło?

szkło w różnych domowych pomieszczeniach ma coraz większą ilość zastosowań, przejmuje różnorakie funkcje - frontów meblowych, ścian czy nawet samych mebli. Świetnie sprawdza się w tych nowych rolach, więc coraz większa ilość osób korzysta z tego typu rozwiązań.

Author : admin
Comment Number : No Comment Yet
Tagged on : łazienka , szkło , wnętrz

Aranżujesz swoje mieszkanie? Poznaj rady, jak robić to stylowo

Własne mieszkanie to bez wątpienia urzeczywistnienie pragnień niejednej osoby. z tego powodu staramy się o kredyt, a gdy go dostaniemy, z uśmiechem rozglądamy się za nowym lokum, jakie będzie naszym miejscem do życia na kolejnych kilka, kilkanaście, a może też nawet kilkadziesiąt lat. By miło się w nim mieszkało, trzeba zatroszczyć się nie tylko o porządne wykończenia ścian i podłogi lub o ładne meble, ale także o eleganckie dodatki, jakie sprawiają, iż mieszkanie nabiera smaku. Na co nade wszystko zwrócić uwagę?

Author : admin
Comment Number : No Comment Yet
Tagged on : łazienka , mieszkanie , salon
1 2 3 4
Page 1 From 4