Loading...

Mobile Menu

Stylowa umywalnia w naszym mieszkaniu

Łazienka jest miejscem niezwykle istotnym w naszym domu, zatem powinna spełniać parę podstawowych warunków. Nie są to warunki sprzeczne ze sobą, acz czasami dosyć trudne do połączenia. Częstokroć posiadamy łazienkę o niezbyt dużym metrażu, a na niewielkiej powierzchni ogromnie trudno jest pogodzić ze sobą ergonomię, komfort oraz estetykę. Łazienka z jednej strony musi być miejscem w którym się relaksujemy (choćby jedynie przez 10-15 minut co dzień w trakcie kąpieli) a z drugiej strony musi być pomieszczeniem praktycznym.

Author : admin
Comment Number : No Comment Yet
Tagged on : łazienka , płytki , szafki , toaleta

O czym nie warto zapomnieć urządzając łazienkę? Sprawdzamy w jaki sposób zapewnić sobie ciepłą wodę i pełne bezpieczeństwo.

Podobnie w kuchni, jak też w łazience najważniejszą funkcję pełni ciepła woda, bez której ciężko wyobrazić sobie przygotowywanie posiłków, czy codzienną pielęgnację. Sposobów na uzyskanie ciepłej wody jest w dzisiejszych czasach mnóstwo, aczkolwiek najbardziej praktyczne okazują się podgrzewacze do wody, które są bardzo skuteczne, jak także bezpieczne.

Filled under : Sprzęty kuchenne
Author : admin
Comment Number : No Comment Yet
Tagged on : kuchnia , łazienka , prysznic , sprzęt
1 2 3 4
Page 1 From 4