Loading...

Mobile Menu

Oświetlenie w domu – popularne lampy

Światło w mieszkaniu jest przynajmniej w takim samym stopniu ważne jak sprzęty. Nie wyobrażamy sobie chyba mieszkania pozbawionego światła. Z tego powodu właśnie na wybór wszelkiego rodzaju lamp do domu przeznaczamy niezwykle dużo czasu. Powinniśmy wobec tego zdawać sobie sprawę, jakie są aktualnie trendy w oświetleniu.

Author : admin
Comment Number : No Comment Yet

Aranżacja pokoju dziennego z aneksem kuchennym

Kuchnie w formie aneksu zespolonego z pokojem dziennym to obecnie niezwykle popularne podejście w nowych apartamentach. Utarła się już opinia, że to fortel dla pomieszczeń o niewielkim metrażu, jednakże nie do końca jest to prawdą. Aneksy kuchenne zagościły również w planach dużych lokali, bowiem zdobyły sobie uznanie klientów, jako wyjście nowoczesne, a zarazem sprzyjające wspólnemu, rodzinnemu spędzaniu czasu. Jak takowe pomieszczenie urządzić, by było ładne jak też funkcjonalne jednocześnie?

Filled under : Sprzęty kuchenne
Author : admin
Comment Number : No Comment Yet
Tagged on : aneks , aranżacje , kuchnie , zlew , zlewozmywak

Wysepka w kuchni to rewelacyjna, modna oraz pomysłowa aranżacja

Projektowanie szerokich kuchni potrzebuje użycia kilku pomysłowych sztuczek, by wyzyskać każdą powierzchnie i wykreować kuchnie jaką chcemy posiadać w mieszkaniu. Warto pamiętać, że kuchnia ma być funkcjonalna, bo w niej najczęściej przebywamy, gotujemy, wykonujemy pokarmy czy myjemy naczynia. Wobec tego planując kuchnie należy pamiętać, by było można łatwo zapewnić czystość w kuchni.

Author : admin
Comment Number : No Comment Yet
Tagged on : blat , kuchnie

Zlewozmywak Blanco – gustowne propozycje do Twojej łazienki

Planując i aranżując łazienkę, trzeba tak rozplanować wszystkie niezbędne detale, by wnętrze było funkcjonalne, klarowne i proste do utrzymania w czystości. Polacy coraz chętniej sięgają po zestawy podtynkowe, które zezwalają na praktyczne i estetyczne zawieszenie na ścianie ceramiki sanitarnej. Dzięki stelażom zdołamy również w względnie łatwy sposób przeobrazić wnętrze toalety. Jest możliwość je instalować do każdego typu ściany.

Filled under : Sprzęty kuchenne
Author : admin
Comment Number : No Comment Yet
Tagged on : kuchnie , łazienki , zlewozmywaki
1 2
Page 1 From 2