Loading...

Mobile Menu

Aranżacja pokoju dziennego z aneksem kuchennym

Kuchnie w formie aneksu zespolonego z salonem to obecnie bardzo popularne podejście w nowych apartamentach. Utarła się już opinia, że to rozwiązanie dla mieszkań o małym metrażu, jednak nie do końca jest to prawdą. Aneksy kuchenne zagościły też w projektach dużych lokali, bowiem zdobyły sobie uznanie klientów, jako podejście nowoczesne, a jednocześnie sprzyjające wspólnemu, familijnemu spędzaniu czasu. Jak takowe wnętrze urządzić, by było ładne a także funkcjonalne równocześnie?

Filled under : Sprzęty kuchenne
Author : admin
Comment Number : No Comment Yet
Tagged on : aneks , aranżacje , kuchnie , zlew , zlewozmywak

Niezastąpione dekoracje mieszkania i domu. Uchwyty do mebli nisko cenionym dodatkiem w meblach kuchennych

Zazwyczaj dopasowujemy meble do konkretnego pomieszczenia. Funkcjonalność mebli różni się i ma inne zastosowanie w salonach, a inne w kuchniach. Różnica jest zasadnicza, ponieważ meble kuchenne muszą udźwignąć większe obciążenia użytkowe. Przeważnie na takie obciążenia narażone są uchwyty do mebli. Dotyka się je kilkanaście razy częściej niż pokojowe i narażone są na większe uderzenia mechaniczne. Toteż ważne jest, żeby posiadały wysoką jakość wykonania. Będą wtedy służyć nam długo i bezawaryjnie.

Filled under : Sprzęty kuchenne
Author : admin
Comment Number : No Comment Yet
Tagged on : gałki , klamki , kuchnie

Zlewozmywak Blanco – gustowne propozycje do Twojej łazienki

Planując i urządzając łazienkę, trzeba tak rozplanować wszelkie konieczne elementy, by wnętrze było efektywne, kompatybilne i proste do utrzymania w schludności. Polacy coraz chętniej sięgają po zestawy podtynkowe, jakie zezwalają na praktyczne i porządne powieszenie na ścianie ceramiki sanitarnej. Dzięki stelażom mamy możliwość również w względnie łatwy sposób zmienić wnętrze łazienki. Można je instalować do wszelkiego gatunku ściany.

Filled under : Sprzęty kuchenne
Author : admin
Comment Number : No Comment Yet
Tagged on : kuchnie , łazienki , zlewozmywaki
1 2
Page 1 From 2