Loading...

Mobile Menu

Zlewozmywak Blanco – gustowne propozycje do Twojej łazienki

Projektując i aranżując łazienkę, powinno się tak rozplanować wszelkie niezbędne części, żeby wnętrze było efektywne, kompatybilne i łatwe do utrzymania w czystości. Polacy coraz to chętniej sięgają po zestawy podtynkowe, jakie pozwalają na komfortowe i estetyczne zawieszenie na ścianie ceramiki sanitarnej. Dzięki stelażom możemy również w stosunkowo łatwy sposób przeobrazić wnętrze łazienki. Można je instalować do różnego rodzaju ściany.

Filled under : Sprzęty kuchenne
Author : admin
Comment Number : No Comment Yet
Tagged on : kuchnie , łazienki , zlewozmywaki

Wysepka w kuchni to rewelacyjna, modna oraz pomysłowa aranżacja

Projektowanie szerokich kuchni wymaga użycia paru pomysłowych trików, aby zużytkować każdą powierzchnie i stworzyć kuchnie jaką chcemy mieć w domu. Powinno się pamiętać, iż kuchnia ma być efektywna, jako że w niej zwykle przebywamy, gotujemy, wykonujemy jedzenie czy też myjemy naczynia. Zatem planując kuchnie należy pamiętać, aby było można bez trudu zachować czystość w kuchni.

Author : admin
Comment Number : No Comment Yet
Tagged on : blat , kuchnie

Aranżacja pokoju dziennego z aneksem kuchennym

Kuchnie w postaci aneksu zespolonego z pokojem dziennym to w obecnych czasach niezwykle popularne rozwiązanie w nowych apartamentach. Utarła się już opinia, iż to podejście dla apartamentów o małym metrażu, jednak nie do końca jest to prawdą. Aneksy kuchenne zagościły również w projektach większych mieszkań, bo zdobyły sobie uznanie klientów, jako podejście nowoczesne, a zarazem sprzyjające wspólnemu, familijnemu spędzaniu czasu. W jaki sposób takowe pomieszczenie zaaranżować, by było ładne a także praktyczne jednocześnie?

Filled under : Sprzęty kuchenne
Author : admin
Comment Number : No Comment Yet
Tagged on : aneks , aranżacje , kuchnie , zlew , zlewozmywak

Oświetlenie w domu – popularne lampy

Światło w mieszkaniu jest przynajmniej w takim samym stopniu istotne jak sprzęty. Nie jesteśmy w stanie wyobrazić sobie raczej mieszkania bez światła. Dlatego właśnie na zakup wszelkiego typu lamp do domu poświęcamy niezwykle dużo czasu. Warto wobec tego wiedzieć, jakie są aktualnie trendy w oświetleniu.

Author : admin
Comment Number : No Comment Yet
1 2
Page 1 From 2