Loading...

Mobile Menu

Oświetlenie w domu – popularne lampy

Oświetlenie w domu jest co najmniej tak samo ważne jak sprzęty. Nie wyobrażamy sobie chyba funkcjonowania pozbawionego światła. Z tej racji właśnie na wybór wszelkiego typu lamp do domu poświęcamy niezwykle dużo czasu. Powinniśmy wobec tego zdawać sobie sprawę, jakie są obowiązujące trendy w oświetleniu.

Author : admin
Comment Number : No Comment Yet

Wysepka w kuchni to rewelacyjna, modna oraz pomysłowa aranżacja

Projektowanie szerokich kuchni potrzebuje użycia kilku pomysłowych sztuczek, by wyzyskać każdą powierzchnie i wykreować kuchnie jaką chcemy posiadać w mieszkaniu. Warto pamiętać, że kuchnia ma być funkcjonalna, bo w niej najczęściej przebywamy, gotujemy, wykonujemy pokarmy czy myjemy naczynia. Wobec tego planując kuchnie należy pamiętać, by było można łatwo zapewnić czystość w kuchni.

Author : admin
Comment Number : No Comment Yet
Tagged on : blat , kuchnie

Zlewozmywak Blanco – gustowne propozycje do Twojej łazienki

Planując i aranżując łazienkę, trzeba tak rozplanować wszystkie niezbędne detale, by wnętrze było funkcjonalne, klarowne i proste do utrzymania w czystości. Polacy coraz chętniej sięgają po zestawy podtynkowe, które zezwalają na praktyczne i estetyczne zawieszenie na ścianie ceramiki sanitarnej. Dzięki stelażom zdołamy również w względnie łatwy sposób przeobrazić wnętrze toalety. Jest możliwość je instalować do każdego typu ściany.

Filled under : Sprzęty kuchenne
Author : admin
Comment Number : No Comment Yet
Tagged on : kuchnie , łazienki , zlewozmywaki

Aranżacja pokoju dziennego z aneksem kuchennym

Kuchnie w formie aneksu zespolonego z salonem to obecnie bardzo popularne podejście w nowych apartamentach. Utarła się już opinia, że to rozwiązanie dla mieszkań o małym metrażu, jednak nie do końca jest to prawdą. Aneksy kuchenne zagościły też w projektach dużych lokali, bowiem zdobyły sobie uznanie klientów, jako podejście nowoczesne, a jednocześnie sprzyjające wspólnemu, familijnemu spędzaniu czasu. Jak takowe wnętrze urządzić, by było ładne a także funkcjonalne równocześnie?

Filled under : Sprzęty kuchenne
Author : admin
Comment Number : No Comment Yet
Tagged on : aneks , aranżacje , kuchnie , zlew , zlewozmywak
1 2
Page 1 From 2