Loading...

Mobile Menu

Konkretne i ładne, wysokie krzesło

Bary są charakterystycznymi lokalami. Bywa, że możemy tam w ciągu dnia wybrać się na śniadanie i zjeść coś w porze obiadu, a wieczorami możemy napić się piwa i zamówić kilka drinków. Bary to miejsca, które mają przyciągać klientów do lady barowej. Z tego powodu ktoś stworzył hokery.

Author : admin
Comment Number : No Comment Yet
Tagged on : kuchnie

Aranżacja pokoju dziennego z aneksem kuchennym

Kuchnie w formie aneksu zespolonego z salonem to w obecnych czasach ogromnie rozpowszechnione podejście w nowych mieszkaniach. Utarła się już opinia, iż to wyjście dla apartamentów o niedużym metrażu, jednakże nie do końca jest to prawdą. Aneksy kuchenne zagościły też w planach większych mieszkań, bo zdobyły sobie uznanie klientów, jako wyjście nowoczesne, a jednocześnie sprzyjające wspólnemu, familijnemu spędzaniu czasu. W jaki sposób takie pomieszczenie zaaranżować, by było ładne a także praktyczne zarazem?

Filled under : Sprzęty kuchenne
Author : admin
Comment Number : No Comment Yet
Tagged on : aneks , aranżacje , kuchnie , zlew , zlewozmywak

Jak porządnie zaopatrzyć własną kuchnię?

Nie da się ukryć że kuchnia niewątpliwie jest zaliczana do jednych z najbardziej ważnych pomieszczeń naszym domu. To głównie dzięki niej i jej potężnemu aspektowi funkcjonalnemu w szeregu przypadków jesteśmy w stanie bardzo mocno ułatwić sobie życie, skutkiem tego też tak ważne jest jej odpowiednie urządzenie.

Filled under : Sprzęt RTV
Author : admin
Comment Number : No Comment Yet

Zlewozmywak Blanco – gustowne propozycje do Twojej łazienki

Projektując i urządzając łazienkę, należy tak rozplanować wszelkie konieczne detale, żeby wnętrze było efektywne, harmonijne i proste do utrzymania w czystości. Polacy coraz chętniej sięgają po zestawy podtynkowe, które pozwalają na komfortowe i estetyczne zawieszenie na ścianie ceramiki sanitarnej. Dzięki stelażom możemy również w stosunkowo bezproblemowy sposób odmienić wnętrze łazienki. Jest możliwość je instalować do różnego typu ściany.

Filled under : Sprzęty kuchenne
Author : admin
Comment Number : No Comment Yet
Tagged on : kuchnie , łazienki , zlewozmywaki
1 2
Page 1 From 2