Loading...

Mobile Menu

Aranżacja pokoju dziennego z aneksem kuchennym

Kuchnie w formie aneksu zespolonego z salonem to w obecnych czasach ogromnie rozpowszechnione podejście w nowych mieszkaniach. Utarła się już opinia, iż to wyjście dla apartamentów o niedużym metrażu, jednakże nie do końca jest to prawdą. Aneksy kuchenne zagościły też w planach większych mieszkań, bo zdobyły sobie uznanie klientów, jako wyjście nowoczesne, a jednocześnie sprzyjające wspólnemu, familijnemu spędzaniu czasu. W jaki sposób takie pomieszczenie zaaranżować, by było ładne a także praktyczne zarazem?

Filled under : Sprzęty kuchenne
Author : admin
Comment Number : No Comment Yet
Tagged on : aneks , aranżacje , kuchnie , zlew , zlewozmywak

Jak porządnie zaopatrzyć własną kuchnię?

Nie da się ukryć że kuchnia niewątpliwie jest zaliczana do jednych z najbardziej ważnych pomieszczeń naszym domu. To głównie dzięki niej i jej potężnemu aspektowi funkcjonalnemu w szeregu przypadków jesteśmy w stanie bardzo mocno ułatwić sobie życie, skutkiem tego też tak ważne jest jej odpowiednie urządzenie.

Filled under : Sprzęt RTV
Author : admin
Comment Number : No Comment Yet

Zlewozmywak Blanco – gustowne propozycje do Twojej łazienki

Projektując i urządzając łazienkę, należy tak rozplanować wszelkie konieczne detale, żeby wnętrze było efektywne, harmonijne i proste do utrzymania w czystości. Polacy coraz chętniej sięgają po zestawy podtynkowe, które pozwalają na komfortowe i estetyczne zawieszenie na ścianie ceramiki sanitarnej. Dzięki stelażom możemy również w stosunkowo bezproblemowy sposób odmienić wnętrze łazienki. Jest możliwość je instalować do różnego typu ściany.

Filled under : Sprzęty kuchenne
Author : admin
Comment Number : No Comment Yet
Tagged on : kuchnie , łazienki , zlewozmywaki

Niezastąpione dekoracje mieszkania i domu. Uchwyty do mebli nisko cenionym dodatkiem w meblach kuchennych

Najczęściej dopasowujemy meble do danego pomieszczenia. Funkcjonalność mebli różni się i ma inne przeznaczenie w pokojach, a inne w kuchniach. Różnica jest bezsprzeczna, ponieważ meble kuchenne muszą wytrzymać znaczne obciążenia użytkowe. Przeważnie na takie obciążenia narażone są uchwyty do mebli. Użytkuje się je kilkadziesiąt razy częściej niż pokojowe i narażone są na znaczne uszkodzenia mechaniczne. Zatem istotne jest, żeby posiadały dobrą jakość wykonania. Będą wówczas służyć nam długo i bezawaryjnie.

Filled under : Sprzęty kuchenne
Author : admin
Comment Number : No Comment Yet
Tagged on : gałki , klamki , kuchnie