Loading...

Mobile Menu

Jak zaprojektować własną sypialnię

Aby mieć zdrowie i powodzenie, trzeba robić właściwe rzeczy w odpowiednim miejscu i stosownym czasie – to stare powiedzenie, którym posługują się Chińczycy. Tak właśnie ma się sytuacja ze spaniem. Od tego czy dobrze wypoczęliśmy, zależy reszta dnia.

Sypialnia to pokój szczególny nie tylko z tego względu , iż spędzamy w niej jedną trzecią życia. Znaczenie ma chociażby strona świata na której znajdują się jej okna. Nie zapominajmy więc aby do spania wybierać miejsce ciche, jak najmniej nasłonecznione i położone jak najdalej od hałaśliwego wejścia.

Author : admin
Comment Number : No Comment Yet

Jak designersko urządzić wnętrze domu – garść porad tyczących się pomieszczenia kuchennego

Kuchnia jest tym pomieszczeniem, w którym najczęściej świecimy światło. W końcu to miejsce przygotowywania posiłków, a często również relaksu. Gospodynie lubią czasami popijać tutaj przedpołudniową kawę po turecku, czytać wiersze, rozwiązywać łamigłówki albo słuchać radia. Użyteczność tego pomieszczenia podwaja się, gdy w domu nie ma wydzielonego miejsca na przyjmowanie gości. I tak na kobiece pogaduchy najczęściej wybierana jest kuchnia. I nic dziwnego w tym, że pani domu niezwykle zależy na jak najlepszym wystroju wnętrza tego pomieszczenia.

Author : admin
Comment Number : No Comment Yet
Tagged on : asortyment , kształt , wygląd