Loading...

Mobile Menu

Nowy komputer – jak go wybrać?

Właściwy wybór laptopa to niełatwa decyzja. Przecież takiego zakupu z reguły dokonujemy na choćby parę lat. Musimy więc zdecydować się na taki sprzęt, z którego będziemy całkiem zadowoleni, by później przedwcześnie go nie wymieniać oraz nie wydawać w niniejszy sposób znowu dużej sumy pieniędzy. Dobrze się mając to na uwadze zastanówmy, jaki dysk twardy nas ciekawi, jaka karta graficzna oraz inne podzespoły.

Author : admin
Comment Number : No Comment Yet
Tagged on : dysk , grafika , komputer

Analizujemy czy zasadne jest nabywać laptopy używane

Gdy chcemy zakupić laptopa zastanawiamy się, na jaki z modeli będzie nas stać. Warto, więc nie zapominać o pozostałych możliwościach. Nie trzeba wybierać przecież laptopa ze sklepu możemy pomyśleć o laptopach z drugiej ręki. Jeśli chodzi o używane laptopy, to jasne jest, że brak nam pewności czy laptop jest na 100% sprawny.

Filled under : Urządzenia przenośne
Author : admin
Comment Number : No Comment Yet
Tagged on : komputer , laptop , naprawa , usterka

Rzecz o nowoczesnych materiałach wykorzystywanych w procesie drukowania, czyli zdawkowy przewodnik

Wyraz druk łączymy najczęściej z wynalazkiem Gutenberga. Dzięki jego koncepcji ludzkość była w stanie zrobić niemały skok cywilizacyjny i przejść z epoki rękopisów w epokę współczesności, gdzie produkuje się materiały drukowane. Chociaż pierwszych pras drukarskich nie można w żaden sposób porównać do dzisiejszych drukarek komputerowych, to i tak dzieło Gutenberga zostało przez potomków docenione i na przestrzeni stuleci unowocześniane. I tak współcześnie właściwie żaden posiadacz notebooka już nikt nie imaginuje sobie nawet tego powszedniego życia bez drukarek.

Author : admin
Comment Number : No Comment Yet
Tagged on : Chemia , egzamin , komputer , konstrukcja , laptopa

Co to jest dekretowanie e-faktur?

W erze komputeryzacji tak zwana e-faktura jest naturalną konsekwencją zmian, które zachodzą w społecznym życiu. E-faktury można spotkać już w niemalże każdej dziedzinie gospodarki.


Wynika to z dobrodziejstw, jakie niosą za sobą elektroniczne faktury, czyli ochrona przyrody, szybsze rozrachunki z interesantem, łatwość wytwarzania i przekazywania dokumentów.

Author : admin
Comment Number : No Comment Yet
Tagged on : dokument , komputer , pracy , rozliczenia , warunki