Loading...

Mobile Menu

Piękne filmy przy pomocy kamery do sportów ekstremalnych.

Każdy z nas dość często staje przed jakimś wyzwaniem. Tak samo będzie kiedy decydujemy się na skok na bungee czy ze spadochronu. Zachodzi wówczas złamanie pewnych ograniczeń. Są to tak zwane sporty ekstremalne. Za pewne, kiedy podejmiemy się czegoś takiego zapragniemy mieć pamiątkę z danego zdarzenia.

Author : admin
Comment Number : No Comment Yet
Tagged on : budowa , kamera , pojazd , sukcesy , wydarzenia

Jedno z nowszych urządzeń, które znacznie polepsza bezpieczeństwo w trakcie jazdy autem. Co to takiego?

Dzisiaj wciąż więcej ludzi korzysta z urządzeń, które zapewniają rejestrację ważnych zdarzeń. Mowa rzecz jasna o urządzeniach do rejestrowania wideo, ruchu albo głosu, jak podsłuchy. W tym artykule powiemy o ostatnio dość popularnym urządzeniu - kamerze samochodowej. Zapewnia ona niezwykle dobre rezultaty.

Author : admin
Comment Number : No Comment Yet
Tagged on : kamera , rejestracja , wideo

Innowacyjne kamery firmy GoPro

Nieustannie wśród klientów ogromne emocje powoduje kamera GoPro, która odróżnia się wyjątkowymi właściwościami. Sporo dostępnych w tym sprzęcie funkcji oferuje szczególną dowolność w wyborze idealnego programu. Możliwości są niesamowicie szerokie, co dodatkowo zachęca do wybierania najlepszej jakości sprzętów. Firmowe możliwości Gopro trafiają do niezwykle rozbudowanej grupy odbiorczej, a dodatkową zaletą może być ciągłe umieszczanie w internecie filmów wykonanych za pomocy kamery.

Author : admin
Comment Number : No Comment Yet

Rozpocznij swoją przygodę ze zdalnie sterowanym modelem- quadrokoptery a także profesjonalne drony nagrywające obraz na imprezach kulturalnych

Kiedy jesteśmy miłośnikami modelarstwa z pewnością słyszeliśmy o dronach. Obecnie coraz częściej są one stosowane na przykład do filmowania różnego rodzaju wydarzeń kulturalnych albo obiektów z powietrza. Tego rodzaju produkty to również wspaniała rozrywka dla dorosłych.

Author : admin
Comment Number : No Comment Yet
Tagged on : kamera , model , obraz
1 2
Page 1 From 2