Loading...

Mobile Menu

Jakim sposobem możesz zaaranżować swój salon?

Czasami czujemy nieodpartą pokusę by zmienić coś w naszych wnętrzach. Szczególnie wiosenną porą. Za oknem nowe, zielone pejzaże, w powietrzu czuć wiosnę, a my nie możemy usiedzieć w miejscu. Pomysłów jest tyle, ile podpowiada wyobraźnia, ponieważ wiosna sprzyja eksperymentowaniu i zabawie.

Najprościej jest zacząć od...ścian. Nowy kolor? To takie sztampowe|. Fotografie w ramkach? To już było. Może coś bardziej oryginalnego? Jeśli nie możemy pozwolić sobie na wykonanie remontu, interesującym pomysłem będzie oprawienie modnej tapety w dużą ramę. Jednak zupełnie inne wrażenie niż miniatury zamknięte w ramkach, wywoła fototapeta na całą ścianę!

Author : admin
Comment Number : No Comment Yet
Tagged on : blask , domy , dzieci , kolory , materiały , obrazy

Kołdry dla zmarzluchów

Po wyczerpującym dniu wspaniale jest wskoczyć pod grubą kołdrę. Marzymy o tym momencie przez cały dzień. To bardzo miła perspektywa, gdy wiemy, że w domu jesteśmy w stanie się ogrzać. Zwłaszcza zimą jest nam to bardzo wskazane. Gdy temperatury spadają bardzo nisko, nie ma nic lepszego, niż wsunąć się pod kocyk i słodko chrapać.

Author : admin
Comment Number : No Comment Yet

Moda na różnorodne elementy wystroju domu zmienia się ciągle. Kiedyś niesłychanie podobała się boazeria, były także tapety ścienne, później różne tynki strukturalne. Teraz rekordy popularności bije coś innego.

My, chcąc być choć w części na bieżąco pragniemy tych nowinek. Nie ma się czemu dziwić, ponieważ nowe pomysły na upiększenie mieszkania wręcz zapierają dech w piersiach. Dzięki najnowszym trendom możemy poczuć się we własnym domu jak w raju, a odczucia wzrokowe jakich dają są niezwykłe.

Author : admin
Comment Number : No Comment Yet

Co brać pod uwagę wybierając materac dla najmłodszych

Dla dzieci często trudno wybrać to, co dla nich najzdrowsze. Podczas wyposażania pokoiku dla malucha trzeba zadbać o niezwykle dużą ilość spraw, jak także o dobre dopasowanie do siebie rozmaitych elementów wyposażenia. Odprężający i przywracający energię sen jest współcześnie bardzo istotnym czynnikiem wpływającym na dobre samopoczucie, zwłaszcza u dzieci.

Author : admin
Comment Number : No Comment Yet
Tagged on : dzieci , maluchy , sklep
1 2
Page 1 From 2