Loading...

Mobile Menu

Jakim sposobem możesz zaaranżować swój salon?

by admin, 8 marca 2019
Często czujemy nieodpartą pokusę by ”odświeżyć” nasze mieszkanie. Szczególnie wiosenną porą. Za oknem nowe, zielone pejzaże, wszędzie czuć wiosnę, a nam z trudem przychodzi usiedzieć w miejscu. Pomysłów jest tyle, ile podpowiada wyobraźnia, albowiem wiosna sprzyja eksperymentowaniu oraz zabawie.

Najlepiej zacząć od…ścian. Nowy kolor? To takie sztampowe|. Fotografie w ramkach? Nuda. Może coś bardziej oryginalnego? Jeśli nie możemy pozwolić sobie na przeprowadzenie remontu, interesującym pomysłem będzie oprawienie efektownej tapety w dużą ramę. Jednak zupełnie inne wrażenie niż miniatury zamknięte w ramkach, zrobi fototapeta na całą ścianę!

fototapeta do pokoju dziecięcego

Autor: Jane
Źródło: http://www.flickr.com
Tak długo niewidziane fototapety właśnie powróciły do łask i pojawiły się na salonach w nowym imagu. To już nie są wyblakłe palmy czy leśne strumyki. Obecnie fototapety do salonu to prawdziwe perełki, które potrafią zaskoczyć większość z nas. Tu możesz zobaczyć inspiracje: .

To imponujące kolory i widoki, ale również najnowsze materiały i techniki druku.Słoneczny salon z oknami wychodzącymi na południe nie musi nas ograniczać, z całą pewnością kolory pozostaną bez zmian przez wiele lat. Tylko fototapety tak niesamowicie ożywią nasz salon!

przykładowa fototapeta

Autor: Pink Sherbet Photography
Źródło: http://www.flickr.com

Jeśli marzy nam się aby choć na chwilę przenieść się do ukochanych Włoch, możemy zdecydować się na fototapety z motywem uliczek. Twój salon stanie się oazą spokoju, z rozgrzanymi od słońca domami i spadającą z nich kaskadami winoroślą. Wpatrując się w taki obraz widzimy domy, które są w dalszej perspektywie i dzięki temu zabiegowi pokój wydaje się większy – uzyskujemy większą głębię. Istotną zaletą fototapet jest niewysoki koszt zakupu a co istotne, możliwość samodzielnego położenia.

W sieci znajdziemy wiele sklepów, które przeniosą nas na Południe Europy. Należy jedynie wpisać w wyszukiwarce słowa: fototapety uliczki (właśnie takie i podobne tu: fixar.pl/fototapety/architektura/), a nasz salon ponownie nas oczaruje swym wyglądem. Wiele fototapet z łatwością można umyć, jeżeli ulegną zabrudzeniom, toteż bez problemu możemy zapraszać przyjaciół, organizować przyjęcia czy nawet urodziny dla dzieci.

Fototapety spowodują, że nasze mieszkanie zawsze będzie zachwycało swą urodą, a jeżeli poświęcimy chwilę na wybór odpowiedniego obrazu, może też stać się większe, wyższe, jaśniejsze czy po prostu ładniejsze.