Loading...

Mobile Menu

Jak najlepiej dostosować oświetlenie do naszego domu?

Renowacja własnego miejsca zamieszkania to wyzwanie oczekujące wiele nakładów naszych sił oraz środków walutowych. Nikt z nas nie lubi znajdować się w pomieszczeniach, jakie nie nadają się już do przyszłego wykorzystania, dlatego co pewien okres w naszym życiu zmuszeni jesteśmy do przeprowadzenia całościowego remontu.

Author : admin
Comment Number : No Comment Yet
Tagged on : aranżacje , lampy , oświetlenie

W jaki sposób zaaranżować salon, żeby był wygodny, zachęcał do spędzania czasu w nim. Jakie meble zakupić?

Aranżacja pokoju dziennego to duża przyjemność, szczególnie jak można puścić wodze fantazji i zrobić niesamowitą aranżację. Nie możemy jednakże zapomnieć, że pokój taki jest jednak miejscem odpoczynku i spotkań wśród znajomych. Tak więc bardzo ważną kwestią będzie dobranie właściwego umeblowania.

Author : admin
Comment Number : No Comment Yet

Aranżacja pokoju dziennego z aneksem kuchennym

Kuchnie w postaci aneksu zespolonego z pokojem dziennym to w obecnych czasach niezwykle popularne rozwiązanie w nowych apartamentach. Utarła się już opinia, iż to podejście dla apartamentów o małym metrażu, jednak nie do końca jest to prawdą. Aneksy kuchenne zagościły również w projektach większych mieszkań, bo zdobyły sobie uznanie klientów, jako podejście nowoczesne, a zarazem sprzyjające wspólnemu, familijnemu spędzaniu czasu. W jaki sposób takowe pomieszczenie zaaranżować, by było ładne a także praktyczne jednocześnie?

Filled under : Sprzęty kuchenne
Author : admin
Comment Number : No Comment Yet
Tagged on : aneks , aranżacje , kuchnie , zlew , zlewozmywak

Jakie lampy wybrać?

Fajnym konceptem jest rezygnacja ze klasycznych rozwiązań – lampy można zakładać naprawdę wszędzie. Tak jest w sytuacji takich świeżych wynalazków, jak lampy podłogowe. Oświetlanie pomieszczenia od podłogi może ułatwić poruszanie się po otoczeniu. Lampy podłogowe mogą pracować jako dodatkowe źródło blasku. Kiedy są zainstalowane, możesz nocą włączyć parę świateł dolnych, nie uruchamiając sufitowego oświetlenia. Tak nie obudzisz wszystkich mieszkańców. Nieduże lampy podłogowe możesz zainstalować również na klatce schodowej w mieszkaniu – skutecznie zmniejszy to niebezpieczeństwo nocnego wypadku.

Author : admin
Comment Number : No Comment Yet
1 2
Page 1 From 2