Loading...

Mobile Menu

Aranżacja pokoju dziennego z aneksem kuchennym

Kuchnie w formie aneksu zespolonego z pokojem dziennym to obecnie niezwykle popularne podejście w nowych apartamentach. Utarła się już opinia, że to fortel dla pomieszczeń o niewielkim metrażu, jednakże nie do końca jest to prawdą. Aneksy kuchenne zagościły również w planach dużych lokali, bowiem zdobyły sobie uznanie klientów, jako wyjście nowoczesne, a zarazem sprzyjające wspólnemu, rodzinnemu spędzaniu czasu. Jak takowe pomieszczenie urządzić, by było ładne jak też funkcjonalne jednocześnie?

Filled under : Sprzęty kuchenne
Author : admin
Comment Number : No Comment Yet
Tagged on : aneks , aranżacje , kuchnie , zlew , zlewozmywak

Jakie lampy wybrać?

Fajnym konceptem jest rezygnacja ze klasycznych rozwiązań – lampy można zakładać naprawdę wszędzie. Tak jest w sytuacji takich świeżych wynalazków, jak lampy podłogowe. Oświetlanie pomieszczenia od podłogi może ułatwić poruszanie się po otoczeniu. Lampy podłogowe mogą pracować jako dodatkowe źródło blasku. Kiedy są zainstalowane, możesz nocą włączyć parę świateł dolnych, nie uruchamiając sufitowego oświetlenia. Tak nie obudzisz wszystkich mieszkańców. Nieduże lampy podłogowe możesz zainstalować również na klatce schodowej w mieszkaniu – skutecznie zmniejszy to niebezpieczeństwo nocnego wypadku.

Author : admin
Comment Number : No Comment Yet

Ładne fototapety z rozmaitymi motywami – doskonały sposób na kreatywną aranżację wnętrz

Jak pomysłowo, popularnie i fascynujące urządzić wnętrze domu bądź mieszkania? To pytanie z pewnością zadaje sobie każda osoba, jaka pragnie by aranżacja wnętrza wyglądała kreacyjnie i współcześnie, a przy tym była miła dla oka. Naturalnie nie raz widzieliśmy ładne wnętrza i doskonałe aranżacje, jakie aż zapierały dech w piersiach.

Author : admin
Comment Number : No Comment Yet
Tagged on : aranżacje , mieszkania , motywy , Wnętrza

W jaki sposób zaaranżować salon, żeby był wygodny, zachęcał do spędzania czasu w nim. Jakie meble zakupić?

Aranżacja pokoju dziennego to może być ogromna przyjemność, szczególnie gdy można pofantazjować i zrobić niezwykłą aranżację. Nie powinniśmy jednak zapomnieć, że pokój taki jest jednak miejscem na odpoczynek jak również spotkań wśród znajomych. Tak więc bardzo ważną rzeczą będzie dobranie właściwego umeblowania.

Author : admin
Comment Number : No Comment Yet
1 2
Page 1 From 2